POLECAMY

Co tydzień jeden z autorów lub przyjaciół blogu „Najlepsza Erotyka”
rekomenduje swoje ulubione opowiadania.


Seaman
poleca:


Kenaarf - Myśka
Klasyczna Kenaarf. Jak to - klasyczna? Przecież ledwie kilka opowiadań napisała, co ty, Seaman, bredzisz? Wody morskiej się opiłeś? Cóż, jestem wielbicielem Kenaarf. Pojawiła się u nas stosunkowo niedawno, na początku taka cichutka i spokojna ;) a tu takie ziółko! Pisze naprawdę przednio - chropawo, kanciaście, bez pardonu. Tematy porusza trudne i bardzo trudne - i zawsze pisze z sensem. "Myśkę" polecam wszystkim, a zwłaszcza tym, którzy nie wierzą w miłość. Bardzo dobry tekst.


Ech, coś mi się tytuły polecanych opowiadań rymują, niedobrze. Ten tekst z kolei jest jak tytułowa bohaterka - antykanciasty, gładki i mięciutki. Nie w treści - niech nikogo moje słowa nie zwiodą. W formie. Rita w bardzo dobrej odsłonie, plastyczna, emocjonalna, kolorowa. A że z happy endem? Dla niektórych to atut ;) Polecam serdecznie!Wiki - W sieci pająka
Dla dopełnienia pięknej trójcy dorzucę dziś świetny tekst Wiki. Dlaczego już nie piszesz? I tak rzadko do nas zaglądasz? Apeluję do Czytelników - trzeba coś wymyślić, by skłonić Wiki do większej aktywności! Zasypcie ten, świetny przecież, utwór komentarzami. Dajcie znać, że tęsknicie. Bo ja tak. A wracając do opowiadania - kto nie czytał, to niech natychmiast... koniecznie! Mroczne studium kobiecej psychiki, której żaden z nas, normalnych mężczyzn, nigdy nie zrozumie. Ale tu nie ma co rozumieć, wystarczy pożądać. Polecam wszystkim Czytelnikom NE.


HITY GRUDNIA 2014

Seaman


Seelenverkoper
TOP WSZECH CZASÓW
NAJLEPSZE
W KATEGORII "DOMINACJA"

Wiki

Helikaon

     Drodzy Czytelnicy i Komentatorzy Najlepszej Erotyki!

     Gorąco zachęcamy Was do polecania Waszych ulubionych opowiadań!

     Swoje propozycje - tytuły trzech opowiadań z krótkimi uzasadnieniami
     - możecie przesyłać na adres: ne.polecamy@gmail.com