POLECAMY

Co tydzień jeden z autorów lub przyjaciół blogu „Najlepsza Erotyka”
rekomenduje swoje ulubione opowiadania.
Przede wszystkim cieszy mnie, że na NE pojawia się mój ulubiony gatunek literatury, czyli kryminał. Pierwsza część opowiadania Miss.Swiss to na razie wprowadzenie do historii. Ukazana jest nam tajemnicza sprawa, którą główny bohater będzie starał się rozwiązać oraz przedstawieni są główni bohaterowie, pomiędzy którymi była ognista przeszłość - tu ukazana w retrospekcjach. To - plus tajemniczy wątek poboczny, na razie tylko zarysowany - nakazuje oczekiwać solidnej porcji rozrywki :) Co mi się szczególnie podoba w tym opowiadaniu to subtelność, z jaką przedstawiona jest erotyka. Aby jednak przekonać się, co mam na myśli, musicie przeczytać!

Tutaj zaś subtelności nie ma żadnej. Jak ktoś lubi ostrą jazdę po bandzie, tutaj znajdzie wszystko, czego oczekuje, a nawet jeszcze więcej. Łamane są kolejne tabu, wywracane do góry nogami są wszelkie konwenanse. Są momenty, że człowiek patrzy na literki z niedowierzaniem, czasem nawet z lekkim niesmakiem, często także z uśmiechem, a przy tym gotuje się w środku od kosmatych emocji!Marv - Tamta noc (cykl)
To jedna z moich ulubionych serii. Jedyne w swoim rodzaju podejście do erotyki. Mroczny, ciężki klimat aż wylewa się z kolejnych akapitów. Kolejne części przybliżają nam dość niezwykłe losy dwójki głównych bohaterów. Nawet jeśli komuś taki rodzaj erotyki nie odpowiada, to warto przeczytać całość choćby po to, aby się przekonać, jak silne wrażenie pozostawia epilog tej historii.HITY PAŹDZIERNIKA 2014

Amanda Ero

HTSoaB

Barman-Raven
TOP WSZECH CZASÓW     Drodzy Czytelnicy i Komentatorzy Najlepszej Erotyki!

     Gorąco zachęcamy Was do polecania Waszych ulubionych opowiadań!

     Swoje propozycje - tytuły trzech opowiadań z krótkimi uzasadnieniami
     - możecie przesyłać na adres: ne.polecamy@gmail.com