POLECAMY

Co tydzień jeden z autorów lub przyjaciół blogu „Najlepsza Erotyka”
rekomenduje swoje ulubione opowiadania.
Szczerze polecam lekturę tego opowiadania! Z kilku powodów uważam, że jest rewelacyjne i nie chciałabym, żeby umknęło Czytelnikom. Po pierwsze Fox, jest świetny w budowaniu epickiej fabuły. Mimo że to zaledwie pierwsza i póki co (niestety) ostatnia część tej serii, to już czuć rozmach i precyzyjnie kształtowanie wątków. Jest wspaniała scena walki, szeroko nakreślony problem wprowadzenia nowego narkotyku, światowa mafia... no i “scena”. Scena, proszę Państwa, palce lizać! :)

Obiecałam, że polecę, więc polecam. Kolejne opowiadanie Grzesia, którym udowodnił, że każdy następny tekst jest lepszy od poprzedniego. Ten jest moim zdaniem najlepszym tworem szalonej wyobraźni naszego Artysty. Wyobraźni, której nic nie jest w stanie poskromić - z korzyścią dla nas. W tym opowiadaniu jest i historia, i przemoc, i seks, i perwersja, i ... dużo magii.Ravenheart - Pocałunek
Ledwie dwa tysiące słów, a tyle emocji. Wielu znajdzie w tym opowiadaniu odrobinę prawdy także o sobie. Polecam, by samemu się przekonać, że jeden pocałunek jest wart więcej niż tysiąc słów.

HITY LISTOPADA 2014
TOP WSZECH CZASÓW
NAJLEPSZE W 2013 ROKU
     Drodzy Czytelnicy i Komentatorzy Najlepszej Erotyki!

     Gorąco zachęcamy Was do polecania Waszych ulubionych opowiadań!

     Swoje propozycje - tytuły trzech opowiadań z krótkimi uzasadnieniami
     - możecie przesyłać na adres: ne.polecamy@gmail.com