POLECAMY

Co tydzień jeden z autorów lub przyjaciół blogu „Najlepsza Erotyka”
rekomenduje swoje ulubione opowiadania.


Foxm
poleca:


Labia - Praktyka
Zdecydowanie mój ulubiony tekst osadzony w realiach służby zdrowia. Urokliwy klimat. Ładna polszczyzna i wysmakowana erotyka to atuty tego opowiadania. Kiedy Czytelnik dotrze do ostatniej kropki, niewątpliwe zacznie żałować, że mamy w swych zbiorach tylko dwa teksty Labii. Chciałoby się więcej, dużo więcej.Rzecz tylko dla ludzi o stalowych nerwach. Najbardziej kontrowersyjne opowiadanie Barmana-Ravena - kto wie czy nie jedno z najbardziej kontrowersyjnych w całej historii Najlepszej Erotyki. Studium potwora. 
Potwora, który nie został wykreowany przez ludzką wyobraźnię, a przez rzeczywistość. Oparcie w faktach  czyni tę historię jeszcze bardziej przerażającą. Autor często w swych pracach porusza się wśród mroków ludzkich namiętności. Tę konkretną podróż oceniam jako najbardziej dojrzałą i śmiałą. Warto zapoznać się z tym opowiadaniem - bynajmniej nie dla jego walorów erotycznych.


Areia Athene - Gorzkie wino
Nieśmiały debiut na łamach Najlepszej Erotyki korektorki Megasa Alexandrosa. Rzadko trafia się na naszym blogu debiut tak wysokiej jakości. Walory techniczne, to jest czystość języka i barwny styl, są gwarantem płynności czytania. 
Sama historia, choć zarysowana ledwie kilkoma pociągnięciami pióra, ma potencjał. Polecam naszym Czytelnikom "Gorzkie wino" już teraz, gdyż mam przeczucie, że na NE pojawiła się kolejna wielowątkowa opowieść. Ciekawe projekty mają zaś to do siebie, że warto śledzić ich rozwój na bieżąco i od samego początku.

HITY STYCZNIA 2015

Barman-Raven
TOP WSZECH CZASÓW

Fae Ferrara
NAJLEPSZE
W KATEGORII "HISTORIA"


Sinful Pen

Barman-Raven

     Drodzy Czytelnicy i Komentatorzy Najlepszej Erotyki!

     Gorąco zachęcamy Was do polecania Waszych ulubionych opowiadań!

     Swoje propozycje - tytuły trzech opowiadań z krótkimi uzasadnieniami
     - możecie przesyłać na adres: ne.polecamy@gmail.com