POLECAMY

Co tydzień jeden z autorów lub przyjaciół blogu „Najlepsza Erotyka”
rekomenduje swoje ulubione opowiadania.
Przyznam się szczerze: nie mam pojęcia, jaką muzykę tworzy zespół Nightwish. Ale  wiem, że ten tekst jest świetny - przynajmniej w moich oczach. Z jednej strony misternie tworzony klimat, słowa snujące się jedno za drugim jak pasma bladej mgły. Z drugiej - historia, a właściwie jej maleńki fragment, ledwie zarysowane postaci i może nieco schematyczny, ale zawsze pociągający Narrator. Zawsze czytam z wielką przyjemnością.


Opowiadanie Rity jako jedno z pierwszych tutaj przełamuje ramy tradycyjnie pojmowanych bohaterów opowiadań erotycznych. Już nie jurne, piersiaste panny i przystojni bruneci z dorodnym przyrodzeniem, nawet nie przeciętniacy, szukający miłości albo kogoś na jedną noc. Tutaj pojawia się temat człowieka nie przystającego do naszych wyobrażeń, odmieńca... choć przecież pragnącego tego samego, co my wszyscy.Frodli - Przekleństwo Ekstazy (cykl)
Ten cykl był ważny dla mnie osobiście. Był jednym z bodźców, które pchnęły mnie do podjęcia próby napisania czegokolwiek w kolorze różu ;) Dlaczego? Bo pokazał mi, że można z sensem napisać erotyczne fantasy. Ciekawy pomysł, pełen pasji styl i konsekwencja w budowaniu świata dają kawał dobrej erotyki nie z tego świata.


HITY MAJA 2015

Barman-Raven

Miss.Swiss

Smok Wawelski
TOP WSZECH CZASÓW

Fae Ferrara
NAJLEPSZE OD
AREI ATHENE


     Drodzy Czytelnicy i Komentatorzy Najlepszej Erotyki!

     Gorąco zachęcamy Was do polecania Waszych ulubionych opowiadań!

     Swoje propozycje - tytuły trzech opowiadań z krótkimi uzasadnieniami
     - możecie przesyłać na adres: ne.polecamy@gmail.com