POLECAMY

Co tydzień jeden z autorów lub przyjaciół blogu „Najlepsza Erotyka”
rekomenduje swoje ulubione opowiadania.


Megas Alexandros
   poleca:


Rita - Steel City cz. 1
Erotyczny dreszczowiec rozgrywający się w Pittsburghu - "najlepszym mieście do życia w USA", w metropolii, która okazuje się kryć w sobie znacznie więcej, niż chciałyby twierdzić foldery reklamowe. Pokiereszowany dawną tragedią policjant, jego partnerka, łaknąca czegoś więcej niż tylko przyjaźni, no i tajemniczy agent federalny - ten nabuzowany emocjami trójkąt rusza w pościg za seryjnym mordercą, który po dłuższej nieobecności postanowił znów wyruszyć na łowy.


Wędrówka przez historię malarstwa opisana w taki sposób, że nawet najbardziej nieczuły na wizualne wzruszenia osobnik będzie chciał podążyć śladami głównego bohatera! Szlak wiedzie bowiem w ramiona pięknych niewiast z obrazów, pozwala bliżej zapoznać się z muzami wielkich twórców i pojąć, czemu oddali im hołd swymi pędzlami (i nie tylko nimi). W tle przetworzone na nowo motywy nawiedzonego domu, podróży w czasie i w przestrzeni, wiecznej młodości. Liczba możliwych interpretacji - nieograniczona!


Marv - Tamta noc (cykl)
Opowieść mroczna i dekadencka, odzierająca ze złudzeń i nie pozostawiająca nadziei. Bardzo w stylu prozy Michela Houellebecqa. Erotyzm jest tu mocą groźną i destrukcyjną, wiodącą poprzez rozkosz do upadku. Eksperyment i poszukiwanie nowych doznań kończy się nieodzownie zawodem i pozostawia w ustach smak goryczy. Bliskość między ludźmi jest iluzją, którą bardzo łatwo rozproszyć. Nie jest łatwo kroczyć drogą wyznaczoną przez Autora. Wielu zejdzie z niej po drodze. Lecz przecież to właśnie jest zadanie dla dobrej prozy - odciskać swoje piętno, poruszać, skłaniać do zastanowienia. Nawet, jeśli boli.

HITY LUTEGO 2015

Micra21
TOP WSZECH CZASÓW

Fae Ferrara
NAJLEPSZE
W KATEGORII "KLASYCZNE"


Helikaon

Labia

     Drodzy Czytelnicy i Komentatorzy Najlepszej Erotyki!

     Gorąco zachęcamy Was do polecania Waszych ulubionych opowiadań!

     Swoje propozycje - tytuły trzech opowiadań z krótkimi uzasadnieniami
     - możecie przesyłać na adres: ne.polecamy@gmail.com